Letters from Nowhere 2 HD

iPad için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 248 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Letters from Nowhere 2 HD; iOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, şehirde yaşanan gizemli olayları çözmeye çalışacağınız, aksiyon, macera, korku öğelerini bir arada bulabileceğiniz iPad için Macera Bulmaca Oyunudur.

Letters from Nowhere 2 HDiOS işletim sistemine sahip iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, şehirde yaşanan gizemli olayları çözmeye çalışacağınız, aksiyon, macera, korku öğelerini bir arada bulabileceğiniz iPad için Macera Bulmaca Oyunudur.

Audrey Patrick ölü postacı yardımıyla ölü kocasını bulmak umuduyla tüm eksik olan harfleri toplar. Bu harfler onu gizemli bir kasabaya götürür. Bu kasabada Audrey Patrick kocasının lanetli bir aileden olduğunu ve ölüme mahkum olduğunu keşfeder. Audrey Patrick şimdi ona dadanan kötülüklerle yüzleşmektedir. Size düşen görev karakterimizle birlikte tüyler ürperten cinayetleri çözmek ve önlem almak.

Bunun için uğursuz bir konak ve bu konakta bulunan kanlı eserlerle dolu kurban odası gibi şifreli 30 farklı yerde keşif yapmalısınız. Mini oyunları oynayarak bulmacaları çözmeli ve geç olmadan Patrick'i kurtarmalısınız.

Temel Özellikleri:

- 50 çerpıcı yerleri keşfetme

- 11 macera ayarları

- 11 mini oyunlar

- 4 faydalı arama yetkileri

- Sınırsız ve bulmacalar olmak üzere 2 bonus oyun modları

- Oyun Merkezi desteği

- iPad Retina Ekran desteği

- İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Korece, Çince, Japonca, Hollandaca, İsveççe dil desteği

Korku, macera ve bulmaca öğelerini harmanlayan Letters from Nowhere 2 HD oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Letters from Nowhere 2 HD indir